Про проект

Legal English Training Course (Курс з вивчення юридичної англійської мови) – дворівневий спеціалізований курс «Legal English» («English for Lawyers»), розроблений безпосередньо для юристів-практиків, а також для майбутніх фахівців у галузі права (студентів юридичних факультетів).

Глобалізація юридичної професії в даний час вимагає від юриста-практика не тільки глибоких знань у сфері своєї професійної діяльності, але також і певного рівня володіння іноземною мовою, що дозволить юристу-професіоналу вільно спілкуватися та вести листування із закордонними колегами, брати участь в обговоренні професійних тем англійською мовою, консультувати з юридичних питань іноземні фізичні та юридичні особи, складати юридичну документацію сучасною англійською мовою.

Основна мета курсу: розвиток та вдосконалення навичок у читанні та розумінні професійних текстів, у вмінні висловлювати свої думки у процесі співбесід, консультацій, презентацій тощо, у розвитку здібностей під час складання контрактів, листів та меморандумів зрозумілою та доступною мовою (Plain English). Ми також хочемо ознайомити наших слухачів із типовими завданнями, які виносяться на іспит TOLES (Test of Legal English Skills).

Враховуючи той факт, що сучасному юристу доводиться все частіше вирішувати питання у сфері комерційного права, матеріал курсу складено таким чином, щоб він більшою мірою відповідав саме цій потребі.